KURUMSAL

Bozkuş-Çivici inşaat ltd Şti, Kadıtarlasında yapımı başlanacak olan Elitpark projesi için, makine mühendisi Celal Bozkuş ve İnşaat Mühendisi Erol Çivici tarafından kurulmuştur.

BOZKUŞ İNŞAAT

Bozkuş İnşaat, Kdz Ereğli’de yeni nesil inşaat teknolojileri ile konut projeleri üretmesi ile tanınan tecrübe ve teknik altyapısı güçlü bir firmadır.

Celal Bozkuş‘un kişisel vizyonu ve yenilikleri takip eden en son teknolojileri kullanan misyonu sayesinde, Su Sitesini ve çevre dostu, bir o kadar konforlu yaşam alanları sunan, gün boyu zamanın nasıl geçirdiğinizi farkedemeyeceğiniz yaşam alanları sunan Supark Projesini gerçekleştiren Bozkuş inşaat, konut inşaatı yapımına farklı bir boyut kazandırmıştır.

EROL İNŞAAT

Erol İnşaat, Kdz Ereğli’de Batı Karadeniz Bölgesi’nin butik projelerinden biri olan Elit Kent ile yeni bir yaşam konsepti sunmuştur.

Elit Pera , Elit Vizyon , Elit Flora, Elit 360 projeleri ile kent yaşamını beş yıldızlı bir tatil köyünün konforuyla birleştirerek, günlük yaşamı tatil havasına büründürmüştür.

Çağdaş teknolojiyle konforlu yaşam alanları üreten Bozkuş inşaat ve Erol İnşaat, bölgesinde inşaat sektörüne yön veren lider İnşaat firmalarıdır.

 

Bölgenin en değerli projelerini üreten Bozkuş İnşaat ve Erol İnşaat güçlerini kadıtarlası Elitpark Projesi için güçlerini birleştirmiştir.

Bozkuş Çivici İnşaat Ltd. Şti. tarafından inşaa edilecek olan Elitpark, zaten çok popüler olan lokasyonun değerini çok daha yükseltecektir.